ÇÜ - Uluslararası İlişkiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇÜ - Uluslararası İlişkiler

Çukurova Üniversitesi öğrencilerinin buluştuğu platform..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! !

3 posters
YazarMesaj
paSHan

paSHan

Bölüm : Uluslararası İlişkiler
Sınıf : 2. Sınıf
Rep :
İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! ! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! ! Right_bar_bleue

İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! ! Empty
MesajKonu: İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! !   İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! ! Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:01 pm

Arkadaşlar daha 2000 li yıların başşında kürtçe şarkıdan dolayı yargılanan ve hapis yatan kişiler şu anda Devletin kanala TRT de şarkı söyleyebiliyor.Acaba bu Türkiye adına degişim midir ? Seçim kampanyası mıdır ? yada oradaki halkı kazanam mıdır ? sizce nasıl bı çalışmadır ??
NiLaY

NiLaY

Sınıf : 2.sınıf
Rep :
İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! ! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! ! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! !   İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! ! Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:20 pm

o kadar açık bir şekilde görülüyor ki bu bir seçim kampanyası.Görüldüğü üzere iktidar partisi nabza göre şerbet veriyor.bu seçim propagandasıyla Kürt halkın oylarını toplamayı düşünüyor. Ama DTP açılışa katılmıcakmış.Bu yüzden bu açılımın çokta işe yarayacağını düşünmüyorum. Her iki olayda beni ilgilendirmiyor ve umarım sonunda Türk siyaseti kazanır en adil biçimde Exclamation Exclamation
ösgee
Admin
ösgee

Sınıf : 2.Sınıf
Rep :

MesajKonu: Geri: İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! !   İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! ! Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 10:01 pm

bana göre de seçim kampanyası.Bugünlerde zaten seçim uğruna liderler yaptıklarını artık halkımız algılayamaz oldu.Tabi bu kadar kısa zamanda bu denli değişikliklere başdönmesi olmaması mümkün değil Smile

İlk önce yargıla sonra yayınla ! ! !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tanıştıktan sonra üniversitimiz tanıyalım...
» bu geceki ABD seçimlerinde sonra doların borsadaki rolü ???
» bunu tanıdıktan sonra uzak doğu insanına ayrı bir sempati duymaya başladım